Dental HI TEC

Yazdır PDF

SLEEPER ONE ANESTEZİ CİHAZI

Sleeperone tüm anestezi türleri ile kullanılabilen, elektronik bir anestezi sistemidir. Intralig-s iğneleriyle kombine edilmiş sistem, intraligamenter anestezide en etkili yöntemdir. Sleeperone 'la acısız ve zahmetsiz enjeksiyon yaparsınız, iğne kırılması yada isteğinizden fazla delinme gibi sorunlara maruz kalmazsınız. ıÜüAyak pedal kontrolü ve basınç noktaları olmadan çalışma yaptığınızı düşünebiliyor musunuz? Hayır! Yüksek hassasiyet için gerekli olan tüm aletler, örneğin mikro motor, ters açı , lazer gibi, Sleeperone 'ın el ünitesinde mevcuttur.Sleeperone el ünitesi, pedalı ile mükemmel bir şekilde kontrol edilebilmektedir.Bu özellikleri sayesinde acısız gingival anestezi ve intraligamenter penetrasyon gerçekleştirir iğne kırılması yaşamazsınız. Sleeperone ile çalışacağınız noktada parmağınızı iğneye mümkün olan en yakın kısımdan tutup, ayağınızla hızını kontrol ederek, hastanız herhangi bir acı duymadan çalışabilirsiniz. Nihayet çabuk, zahmetsiz ve etkili bir ürüne sahipsiniz!

Kablo Uzunluğu :

Ana bağlantı: 2.000 mm

El ünitesi Kablosu: 2.000 mm

Pedal Kablosu : 2.000 mm

Ana bağlantı : 2.000 mm

Çapı: 19 mm

Uzunluk :200 mm

Ağırlık: 61 gr

Kontrol ünitesi : Uzunluk: 177 mm / Uzunluk: 172 mm / Yükseklik: 42 mm / Ağırlık: 222 gr

Pedal Uzunluk : 185 m / Uzunluk: 145m / Yükseklik: 33 mm / Ağırlık: 320 gr

 


QUİCK SLEEPER

Quicksleeper transkortikal anestezide, tedavinin ilk müdahale aşamasında en iyi koşulları sağlamak üzere tasarlanmıştır.Hasta memnuniyeti bir numaralı kriterimizdir.

El ünitesi hatasız ve rahat çalışma için tasarlanmıştır... Acısız bir anestezi yapmanızı sağlar. El ünitesinin ergonomik dizaynı sayesinde tutma alanı iğneye mümkün olan en yakın noktadandır. Böylece anestezlerinizde maximum doğruluk için basınç uygulama noktaları kullanılır. Enjeksiyonun miktarı el ünitesinin gövde kısmından görülebilmektedir. Kontrol pedalla yapılır. Ayakla kontrol acısız bir çalışma için gerekli bir elementtir. Bu sistemle manuel kontrole gerek kalmaz.

ENJEKSİYONUN KONTROLÜ....

Quicksleeper' da enjeksiyon hızı için 2 adet program bulunmaktadır. Böylece tüm klinik çalışmalarınızda hızı rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.' LOW' modu daha hassas vakalarda , örneğin frenum yahut çocuk hastalardakullanılır. Low modu ile enjeksiyonu acıya neden olmadan kolayca kontrol edebilirsiniz. P.A.R SİSTEMİ..... Zor enjeksiyonlar için özel PAR ( Permanent Analysis of Resistance ) sistemi bulunmaktadır. Bu sistem enjeksiyonun direncine göre adapte olabilmektedir. Kartuş kırılması yaşamazsınız.Masküler güç sarf etmenize gerek kalmaz. Anestetik akıntı olmadan, rahatlıkla ve güven içinde çalışmanızı sürdürebilirsiniz.

El ünitesi ağırlığı: 240 gr

El ünitesi ebatları: 226 mm  - 16 /26

Kontrol ünitesi ebatları: 177 x 172 x 42 mm

 


QUİCK SLEEPER 4

Karlılığınızı optimize edecek ve başarısızlık yaşamayacağınız kolay, acısız anestezi imkanı sunar.

Rotasyonlu iğne Quicksleeper ‘ın kortikal kemiği kolayca geçmesini sağlayan üstün bir özelliğidir. Böylece “osteocentral anestezi” yapabilirsiniz.Rotasyon hızı elektronik olarak kontrol edilmekte olup kemikte aşırı ısınmaya neden olmaz ve güç harcamanıza gerek kalmaz.

  • Kablosuz ve bataryasız pedal.
  • Küçük kontrol ünitesi- dental ünite kolayca gizlenebilir.
  • Üstün el aleti ergonomisi. %40 daha hafiftir ve çapı ise %19 oranında düşürülmüştür.
  • Enjekte edilen miktar el aletinin tüm çevresinde her pozisyonda kolaylıkla görülebilir.
  • Yüksek performanslı rotasyon mekanizması sayesinde ses ve titreşim azaltılarak yüksek kullanıcı konforu sağlanır.
  • Kortikal kemiği geçerken iğne tıkanmasını engelleyen otomatik ve sürekli enjeksiyon sistemi vardır.
  • Dudak koruyucu konteynıra entegre edilmiştir.
  • Esnek kablosu el aletinin kullanımını kolaylaştırır.
  • Sızıntı,kırılma ve bükülmeleri önler
  • Penetrasyon çok daha kolay ve çok daha acısızdır.

 


INTRALIG-S KARPÜL İĞNESİ

DTH'nin buluşu olan uzun çift eğime sahip intraligamenter iğnenin dizaynı sayesinde tüm enjektörlerde (manuel ,mandallı veya elektronik ) maksimum performans elde edersiniz. Intralig-S DHT patentli özel yapısı sayesinde ağız kısmı bir neşter gibi keskindir. Standard iğneler gibi dokuyu yırtmaz ve genişletmez. Bu iğnenin özel farklılığı hastalarınıza acı vermeden kolay penetrasyon yapma olanağı sunar.

Boyut: 9 mm / 12 mm / 16mm

Sunum: 100 adet / kutu

 


SLEEPER ONE KORUMA UCU

Sunum : 5'lik

 

You are here:   HomeDental HI TEC ( Anestezi )
casus telefon
casus teleon
casus telefon