Liarre

Yazdır PDF

ZEUS 18 / B SINIFI OTOKLAV POŞETLEME CİHAZI İLE BİRLİKTE

Aşamalı vakumlu Zeus 18 ve 23 otoklavları B tipi yüklemelerin sterilizasyonu içindir. Parametreler tamamiyle mikro kontrollüdür. Sadece bir düğmeye basıldığında aktive olan elektrik motorunun sayesinde kapının kilitlenmesi ve açılması tamamiyle otomatiktir. Geniş grafik ekranı ve sembolleri sayesinde kullanımı kolaydır.

Otomatik su dolumu. Düşük su tüketimi ve daha hızlı sterilizasyon süresi için yerleşik buharlaştırıcısı Son 10 döngüyü tekrar yazdırabilme imkanı olan hafıza test sistemi Yerleşik yazıcı Otoklav ana su sistemine bir su deminerilizatörü ( aksesuvar olarak da ayrıca mevcuttur) sayesinde bağlanabilir. Kaplı ve kapsız başlıklar için 10 döngü +3 test döngüsü. Gece döngüsü.

ZEUS 18 kapasite : 18 lt Hazne derinliği 35,6 cm

 


ATHENA 18 / B SINIFI OTOKLAV POŞETLEME CİHAZI İLE BİRLİKTE

Basit ve düşük maliyet, ATHENA termodinamik vakumuyla tamamiyle otomatik bir otoklavdır. Parametrelerin ve su seviyesinin kontrolü tamamiyle mikro işlemci tarafından kontrol edilir ve kristal ekran üzerinde görülebilir.

  • Kaplı ve kapsız enstrümanlar için 4 döngü vardır.
  • Gece döngüsü.
  • Kapakta çifte güvenlik sensörü vardır.

 


POŞETLEME CİHAZI

Kesintisiz ve sabit sıcaklıkta çalışan poşetleme makinesidir. 12 mm derinlik ve 310 mm uzunlukta poşet kapatma işlemini yapar. Yeni teknolojisi ile ardı sıra kapatma işlemlerinde soğutma süresine ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde kapatma işlemini ve güç tüketiminin minimize edilmesini sağlar.

Düz temizleme yüzeyi, metal yorulmasına karşı hareketli ergonomik taşıma, poşetleme sonunda otomatik indikatörü, rezistansın kolay değişimi ile modern dizayn sahiptir. Masa üzerinde bulunabilir ya da duvara monte edilebilir. Derinliği 50 ve 300 mm arasında, uzunluğu 100 mt den 200 mt reye kadar olan rulolar için komple rulo standı ile beraberdir.

 

casus telefon
casus teleon
casus telefon