KURUMSAL

26 YILIN TECRÜBESİYLE...

26 YILIN TECRÜBESİYLE

KALİTE - GÜVEN - SONUÇ

KURUMSAL

Firmamız 1994 yılından günümüze kadar uzanan tecrübe ile Akrilik diş imalatında öncü ve liderdir. TOROS DENTAL ürünleri  Türkiye geneli ve dünya ülkelerinde geniş bir yelpazede satışa sunulmaktadır.

Ülkemizde diş hekimliği sektöründe üretim yapan, birçok zorlu engele göğüs geren ve inandığı değerlerle büyüyen bir firmayız. Son derece katı denetim ve kalite şartları olan Avrupa Birliği ülkeleri, Orta Doğudan Kuzey Afrikaya, Balkanlardan Amerika Kıtasına, Doğu Bloku ülkelerinden Güney Afrikaya kadar pek çok ülkeye ürettiğimiz ürünlerimizi ihraç etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yurtdışına ihracat yapmanın gerektirdiği her türlü kalite, üretim, belge ve sertifika gibi şartları yerine getirerek sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde de aranan ve tercih edilen bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.

TOROS DENTAL olarak sektöre sunduğumuz ürünler çok sıkı kontroller altında üstün teknolojiyle üretilmektedir. CE 1984 sertifikasına, ISO13485:2003 ve ISO 9001:2008 kalite güvencesine sahiptirler.

TOROS DENTAL Tıbbi üretimin bir güven ve tecrübe işi olduğu bilinciyle üretimin yasal gerekliliklerini yerine getirmektedir. Akrilik dişler tıbbi cihaz yönetmeliğinde sınıf II a kapsamında değerlendirilmektedir. Bu vesile ile Avrupa yasalarında belirtildiği gibi CE 1984 ibareli ( 1. sınıf tıbbi üretim için ve ll a sınıf işaretine girişimine ) ve DIN EN ISO 9001 ( Uluslararası standart ) sertifikalıdır. Bununla güvenceyi ve geleceğe dair kalite yönetimi sistemin avantajlarını sunar.

TOROS DENTAL' in NT teknolojisi ile her bir üretim kalite için vardır. Yasal kontrollerin dışında kendi laboratuvarlarında üretilen ürünler sürekli testlere tabi tutularak diş hekimliğinde ve tekniğinde bilimsel bilgilere temel oluşturur ve güvenli ürünler sunar. Ayrıca sorumluluk bilinciyle çevre dostu olarak yeniden kullanıma dönüştürülebilecek maddeler kullanılarak çevreye gereken önemi vermektedir.

MİSYONUMUZ

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan SAĞLIK sektöründe TOROS DENTAL olarak ürünlerimizi Türkiye geneli ve tüm dünya ülkelerinde geniş bir yelpazede satışa sunmaktır.

Bir realite derki;İnsanlar yaş ilerledikçe doğru orantılı olarak dişler kaybedilir. Bu bilinçle TOROS DENTAL olarak asil görevimiz kaliteli ürünleri insanlığın hizmetine sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yüksek kalitede en iyi teknolojiyi yeni kavramlar ve ürünleri araştırıp, mevcut olanları uygun koşullarda siz diş hekimlerine sunmayı amaç edinmektedir.

26 yıldır siz diş hekimi dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Başarımızın ve sektörel kalitenin bizim çok çalışmamızla mümkün olmadığını ancak sizlerin desteğiyle daha ileri gidebileceğini biliyoruz.

NEDEN BİZ?

YÜKSEK TEKNOLOJİ

Yüksek kalitede en iyi teknolojiyi sizler için araştırıp uygun koşullarda sizlere sunuyoruz.

YÖNETİM SERTİFİKALARI

ISO standartlarına uygun yönetim sisteminin etkin bir şekilde uygulanması sağlanmaktadır.

DOĞRU ÇÖZÜM PARTNERİ

Tecrübeli hizmet ile ileri teknolojiyi kullanarak kısa zamanda İhtiyaca yönelik çözüm üretiyoruz.

GLOBAL PAZARLAMA

Şirketimiz Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, Balkanlar, Amerika Kıtası gibi pek çok ülkeye ürettiğimiz ürünlerimizi ihraç etmektedir.

KALİTELİ ÜRETİM

Sektöre sunduğumuz ürünler çok sıkı kontroller altında üstün teknolojiyle üretilmektedir.

TEKNİK SERVİS

Ürünlerimizin satışından sonra teknik servis ve ürün tedariği konusunda destek sağlamaktayız.

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

En gücel bilgi ve kampanyalardan haberdar olmak için lütfen bültenimize kayıt olun.

Spam mail kontrolü mevcuttur.